Warsztaty dla dzieci z językiem chińskim

Nowość! 🌟 Zapraszamy na ekscytujące sobotnie warsztaty językowe z językiem chińskim dla dzieci w wieku 7-12 lat! 🌟

Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata? Czy chciałoby odkrywać fascynującą kulturę Chin, ich historię, geografię i język? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

W ramach naszych warsztatów dzieci będą miały możliwość:

📚Poznania podstaw języka chińskiego – zabawne gry i ćwiczenia pomogą zanurzyć się w dźwiękach tego fascynującego języka.

🖌️ Nauki kaligrafii – odkrywania tajemnic pięknych chińskich znaków i tworzenia własnych dzieł sztuki.

🌏 Odkrywania kultury, historii i geografii Chin – wzbogacenia wiedzy o tym fascynującym kraju poprzez interaktywne ćwiczenia.

Zapewniamy wszystkie materiały, a nasza kadra zadba o bezpieczeństwo i radość każdego dziecka. 🎉💖

📅 Kiedy: sobota 11.30-13.30

📍 Gdzie: Bytom, ul. Szymały 120

💰 Cena: 59zł/2h

Formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej 🌟 Zapraszamy!